Deutsch Pro partnery Hledat Menu

EUROSUN otevírá novou vysoce moderní výrobní halu

Novou výrobní halou včetně výkonného regálového skladu společnost EUROSUN pokrývá svůj rozšířený sortiment. Výrobce inovačních systémů na ochranu proti slunci nyní vyrábí vysoce hodnotné rolety a clony ZIP, které byly právě uvedeny na trh.

12732

„Digitálními a automatizovanými systémy můžeme rychle upravit stále komplexnější procesy a zaručit vysokou produktivitu“, vysvětluje jednatel firmy EUROSUN Martin Schäfer. „To nás zvýhodňuje v konkurenci a zajišťuje nám úspěšnou budoucnost.“  

Částečně automatizované výrobní linky na výrobní ploše 1.400 m2 zajišťují vyzrálou kvalitu výroby. V nejnovějším stavu techniky zaručují potřebnou flexibilitu a rychlost reakce, abychom splnili i zvláštní požadavky zákazníků. Vysoce moderní regálový sklad, který lze obsluhovat stisknutím tlačítka, umožňuje efektivní uskladňování a vyskladňování přijatého zboží až do jeho přichystání k odeslání.  

12731

Nová výrobní hala svými ekologickými požadavky odpovídá nařízení EMAS. Společnost EUROSUN přizpůsobuje aktuálním standardům nejen výrobní procesy, ale i pracovní prostředí. Nová výrobní hala vytváří pracovní místa pro 30 zaměstnanců firmy EUROSUN, kteří mají díky velkému množství světla a jasně strukturovanému rozvržení příjemné pracovní prostředí.

12730

25-letázkušenost ve
stínící technice

Proč Eurosun?

  • 1Vysoká kvalita a dlouhá životnost produktů
  • 2Řešení zakázek na míru
  • 3Kompetentní poradenství a spolehlivý zákaznický servis
  • 4Krátké dodací lhůty