Deutsch Pro partnery Hledat Menu

Krycí plechy k venkovním žaluziím Eurosun

Eurosun vyrábí a dodává krycí plechy ve vysoké kvalitě, zpracované moderní technologií a to včetně všech specialit jako např. úhlových řezů a spojení, perforovaných plechů, designově profilovaných plechů, to vše na míru dle výkresové dokumentace a potřeb zákazníka.

 

Ohýbané hliníkové krycí plechy Eurosun® jsou nutným a žádaným doplňkem celého sortimentu venkovních žaluzií.

Funkce a účel

Samotný název poukazuje na hlavní funkci tohoto výrobku, kterým je ochrana mechanismu a pohonu venkovní žaluzie před nepříznivými vlivy počasí a ovzduší. Při vytažení žaluzie do krajní horní polohy chrání krycí plech paket lamel i s ovládacím mechanismem a zároveň esteticky dotváří vzhled fasády.

Barevnost

Krycí plechy jsou standardně barevně sladěné s žaluzií. Podle přání klienta je možné dodat plechy v povrchové úpravě elox nebo práškově lakované v různých barvách dle barevné škály RAL.

Tvar

Eurosun dodává hliníkové krycí plechy v ohybech hranatých i oblých a to v různých i standardizovaných tvarech. Dodáváme i dle výkresu zhotovené např. okenní parapety nebo jiné zakrývací plechy dle potřeb dodavatelů a výrobců oken nebo celých fasád.

Provedení

Ohýbané krycí plechy Eurosun jsou vyrobeny z tabulí hliníkového plechu o maximální délce 4 m a standardní tloušťce materiálu 1,5 mm nebo 2 mm. Na přání ohýbáme i ze 3 mm.

Ohýbané hliníkové plechy

Ohýbaný hliníkový plech slouží jako významný architektonický a estetický prvek, který umožňuje vytvářet design dle vašich představ, a to jak na fasádách budov tak i v moderním interiéru. Vaší fantazii se meze nekladou.

Zaujala vás naše nabídka?

NEBO MÁTE DALŠÍ OTÁZKY? KONTAKTUJTE NÁS.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.