Deutsch Pro partnery Hledat Menu

Vertikální žaluzie

Eurosun vertikální žaluzie jsou vhodným stínícím a dekorativním doplňkem interiérů v obytných a zvláště pak i administrativních prostorech. Eurosun nabízí několik druhů materiálů lamel, které splňují evropské normy transmise.

Povrchová úprava textilních vertikálních lamel napařovaných hliníkem zaručuje lepší odrazivost slunečních paprsků – obzvlášť vhodná pro místnosti s výpočetní technikou. V sortimentu vertikálních produktů EUROSUN je i nabídka nehořlavých materiálů splňujících evropské bezpečností a protipožární požadavky na vybavení objektů nebo veřejných prostor.

Vertikální žaluzie jsou nabízeny v šíři lamel 127 mm v kvalitě 100% polyester, 100% trevira, napařovaný hliník a Screen. Výběrem z těchto materiálů můžeme splnit Vaše požadavky od částečného zastínění až po zatemnění s lamelami se 100% nepropustností. Nabízíme vertikální žaluzie v tzv. Duo systému, který zajišťuje fixaci i ve spodní části lamel.

Typy a možnosti ovládání

6912Ruční

Ruční ovládání pomocí šňůry a řetízků, které umožňuje naklápění a stahování lamel.


6911

elektromotorem 24 V

Moderní a pohodlný způsob ovládání žaluzií pomocí stěnového vypínače příp. dálkového mobilního ovladače s možností časového i teplotního automatického režimu.

Soubory ke stažení

Zaujala vás naše nabídka?

NEBO MÁTE DALŠÍ OTÁZKY? KONTAKTUJTE NÁS.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.